Що вас очікує в 2018 році в ABC Camp

Що вас очікує в 2018 році в ABC Camp

Почнемо з того, що не стосується перебування ваших дітей у таборі, але вам це дуже сподобається. Щоб бути з вами та вашими дітлахами на одній хвилі - наші майстри прямо зараз працюють над новою версією нашого сайту. Нам хотілося б почути вашу думку стосовно нашого нового сайту - поділіться нею з нами. Відправте нам листа з відгуком на електронну пошту, ми будемо вам дуже вдячні.

Цього року у таборі відкриваються повноцінні ІТ заняття. Ми навчимо ваших дітей тому, що за комп’ютером можна не тільки гратися. З детальною програмою ви зможете ознайомитися за лінком Программа IT-Club: всё сложное станет элементарным

До програми зміни входять екскурсії. Ми возимо дітей у цікаві місця та музеї Полтавської області. Наприклад минулого року ми домовилися з керівництвом місцевого піщаний кар'єр і зробили огляд величезних вантажівок, та того як вони працюють. Послухали лекцію від працівників кар’єру, сфотографувалися поряд з технікою, деякі сміливці під пильним поглядом навіть потрапили у салон велетнів.  Хлопці і дівчата були у захваті.

Під час змін у таборі традиційно діють гуртки художньої та естрадно - сценічної творчості, спортивні секції, школа виживання, школа лідерства та безліч інших. Кожен бажаючий знайде собі зайняття до вподоби.
Окрім постійних гуртків також у таборі кожну зміну ми проводимо цікаві майстер класи. На майстер класи ми запрошуємо найцікавіших майстрів які завжди дивують своїх слухачів.

Кожного року на всі зміни до нас приїздять волонтери з інших англомовних країн - носії мови. Вони грають, спілкуються з дітьми - таким чином навчають дітей не соромитися себе і спілкуватися англійською вільно. Цього року вони також будуть у нашому таборі.

Наші викладачі досвідчені спеціалісти які є справжніми носіями англійської мови. Викладачі носії мови допомагають дітям навчитися говорити “чисто” - без акценту. Наші викладачі приїхали до нас з Сполучених Штатів Америки та Великобританіі та мають усі необхідні сертифікати та дозволи для викладання англійської на території України.

На випадок якщо для дитини буде складно пристосуватися до нового оточення у таборі починає свою роботу штатний психолог. До психолога можна звернутись у будь який момент - коли для цього виникла необхідність.

Цього року наші вожаті готують дуже цікаву програму дозвілля, яких раніше не було у нашому таборі. Нові захоплюючі квести, ігри, освітні програми та багато всього іншого.

Ми дуже чекаємо вас цього року у таборі і підготовка до літнього сезону іде повним ходом. Будемо раді бачити вас, та ваших дітей у стінах ABC Camp.

Детский
британский лагерь
Celyn ABC Camp

Лагерь ABC Camp

> +38-067-57-999-01

Офис в Харькове:

  +38 (057) 700-41-17
  +38 (067) 577-80-83 logo viber 36x18
  +38 (050) 420-63-05
  +38 (095) 55-18-912

Офис в Киеве:

+38 098-171-71-93
+38 050-325-39-36

Закажите наш звонок